כתובתנו : בית נצבא קומה 14, יצחק שדה 17, תל אביב | טלפון. 03-5652012 | פקס. 03-5652013
דף הבית
אודות
תחומי עיסוק
בין לקוחותינו
צוות המשרד
עדכוני פסיקה וחקיקה
פורום
דרושים
יצירת קשר
מובילים במקצועיות

למשרדנו מוניטין רב בזכות שנות ניסיון רבות וצוות מקצועי ומיומן מחד, ותשתית טכנולוגית ומערכת מחשוב מתקדמת מאידך. תוצאות הגביה שמפיק המשרד הן גבוהות ביותר, ובשל כך משרדנו ממוקם בראש טבלאות הגביה אצל לקוחותינו באופן עקבי ושוטף. אנו שמים דגש על גביה מהירה ועלות נמוכה ללקוחות, וכך מידי חודש בחודשו אנו משיבים לקופת לקוחותינו מיליוני שקלים של חייבים סרבני תשלום.

משרדנו ערוך לטפל במאסות גדולות של תביעות ותיקי הוצאה לפועל, החל מחובות בסכומים נמוכים ועד חובות גבוהים במיליוני שקלים. כל זאת, תוך גישה שירותית ואדיבה שמטרתה "להשיב הביתה" את החייבים, לחזור ולהמשיך להיות בחוג לקוחותיכם המרוצים. אנו שמים דגש על גביה טרום משפטית ומגיעים לאחוזי גביה גבוהים ביותר, והכול על מנת לחסוך בהליכים, בהוצאות ולקצר בזמן הגביה.

יש לציין כי בביקורות תקופתיות שעושים לקוחותינו הגדולים לכלל משרדי עורכי הדין המייצגים אותם, כמו גם  בתחקיר תוכנית טלוויזיה ידועה, תוצאות הביקורות, מכל סוג שהוא, אשר נעשו לגבי משרדינו, העלו חד משמעית ובאופן שאינו משתמע לשני פנים,  כי משרדנו מתנהל בשקיפות מלאה, יושר, בתקינות, בהגינות וללא רבב, הן מבחינה כספית, הן מבחינה אירגונית והן בהוגנות ביחס כלפי החייבים.

בביקורות שנתיות מטעם רו"ח של לקוחותינו, כמו גם  תחקיר תוכנית טלוויזיה ידועה, אשר בחנו תפקודם של מספר משרדי עורכי דין בתחום, ללא ידיעתם, וכך גם בתחרויות הייעול שמארגנים מפעם לפעם לקוחותינו הגדולים, הגענו תמיד למקומות הראשונים ובהצטיינות מרשימה.

מבחן התוצאה וההוצאה, הן המטרות, אשר הצבנו לנגד עינינו במשרד, שכן, השכלנו להבין, כי זהו המבחן החשוב לכם, כגופים  עסקיים, הסובלים מנטל החובות הכספיים של לקוחותיכם, אשר אינם נפרעים.